I Przegląd Artystycznego Ruchu Seniorów Opoczno 2018

Dodano: 2018-03-08 | Autor: Administrator | Wyświetleń: 654

Miejski Dom Kultury w Opocznie zaprasza na I PRZEGLĄD ARTYSTYCZNEGO RUCHU SENIORÓW Opoczno 2018.

Główne cele przeglądu to:

- popularyzacja dorobku artystycznego seniorów,

- wymiana doświadczeń i budowanie więzi w środowisku ludzi „złotego wieku”,

- konfrontacja zespołów i solistów oraz pielęgnowanie tradycji artystycznych.

Przegląd odbędzie się 24 marca 2018 r. (sobota) o godz. 9:00.

KOLEJNOSĆ PRZESŁUCHAŃ:

   
UWAGA!!! -ze względu na b. duże zainteresowanie konkursem, przesłuchania zaczną się

o godzinie 9:00!!!

       
       
Lp.

Nazwa zespołu/solisty

Jednostka macierzysta

Kategoria

1

"JUTRZENKA"-zespół wokalny

ŚDS Opoczno

Zespół

2

"CISOWIANIE"-zespół wokalny

CIS Opoczno

Zespół

3

"NIEZAPOMINAJKI"-zespół wokalny

MOPS Opoczno

Zespół

4

"SENIOR WIGOR MIEDZNA"-kabaret

DDP Miedzna Drewniana

Zespół

5

"ACH TE BABY"-zespół taneczny

UTW Opoczno

Zespół

6

Jadwiga Kocik

Tkacz Tomaszów Maz.

Solista

7

"TAKIE BABKI"- forma teatralna

UTW Końskie

Zespół

8

Teresa Krawczyńska-wokalistka

UTW Końskie

Solista

9

Barbara Stefańczyk-recytatorka

UTW Końskie

Solista

10

Teresa Dunajska-teatr 1 aktora

UTW Końskie

Solista

11

CHÓR GOK-u w Ujeździe-chór

GOK Ujazd

Zespół

12

Bożena Dębowska- wokalistka

GOK Sławno

Solista

13

"ŁUCYBABKI"-kabaret

GOK Ujazd

Zespół

14

"RADOŚĆ ŻYCIA"-chór

OEA Piotrków Tryb.

Zespół

15

Wiesław Karliński- wokalista

OEA Piotrków Tryb.

Solista

16

Zofia Serwa - wokalistka

OEA Piotrków Tryb.

Solista

17

Zofia Serwa i Wiesław Karliński-duet

OEA Piotrków Tryb.

Solista

18

"RYDZ"- kabaret

ŁDK Łask

Zespół

19

"SENIORADA" - zespół wokalny

UTW Stąporków

Zespół

20

"ZŁOTA JESIEŃ'- zespół wokalno-instr.

MOK Koluszki

Zespół

21

Tadeusz Karcz - gawędziarz

MOK Koluszki

Solista

22

"RADOŚĆ"-zespół śpiewaczy

KS "Radość" Łowicz

Zespół

23

Maria Nierubisz-wokalistka

KS "Radość" Łowicz

Solista

24

Krystyna Stabryła - gawędziarka

KS "Radość" Łowicz

Solista

25

ZESPÓŁ WOKALNY Z BEDNAR

GOK Nieborów

Zespół

26

"AD LIBITUM"- zespół wokalny

UTW Tomaszów Maz.

Zespół

27

Mieczysław Kincel-wokalista

UTW Tomaszów Maz.

Solista

28

Kazimierz Matecki-wokalista

UTW Tomaszów Maz.

Solista

29

„USTRONIE”-zespół folklorystyczny

KS "USTRONIE" Skierniewice

Zespół

30

Teresa John-gawędziarka

KS "USTRONIE" Skierniewice

Solista

31

"SPÓŹNIONY ZAPŁON"- kabaret

KS "Zgoda" Skierniewice

Zespół

32

CHEERLEADERKI z Karolewa- zespół taneczny- I wejście

POS Karolew Łódź

Zespół

33

"ZŁOTA NUTKA" - chór

MDK Radomsko

Zespół

34

Sabina Dziadkiewicz- wokalistka

MDK Radomsko

Solista

35

Barbara Zaskórska - wokalistka

MDK Radomsko

Solista

36

Irena Orzińska

MDK Radomsko

Solista

37

Teresa i Zdzisław NOWAK - duet

Dziepółć k.Radomska

Solista

38

CHEERLEADERKI z Karolewa- zespół taneczny- II wejście

POS Karolew Łódź

Zespół

39

"PERŁY Z LAMUSA"- zespół wokalny

MCK Skarżysko Kamienna

Zespół

40

Anna Tchórzewska- wokalistka

MCK Skarżysko Kamienna

Solista

41

Mirosław Pardela - wokalista

MCK Skarżysko Kamienna

Solista

42

"CAMERATA"- chór

GOK Rzgów

Zespół

43

"PROMIENIE BEŁCHATOWA"-grupa wokalna

MCK Bełchatów

Zespół

44

Katarzyna Smółka-wokalistka

GOK Ujazd

Solista

45

"BUDKA KOGUTKA"- kabaret

MDK Opoczno

Solista

46

Zofia Warczyńska - piosenka kabaretowa

MDK Opoczno

Solista

       
   
   
 

O godz. 17:00 zapraszamy na uroczystość 10-lecia działalności zespołu wokalnego Cantabile (dawniejsza Zorza). Ok. godz. 18:00 nastąpi ogłoszenie wyników, wręczenie dyplomów i nagród oraz podsumowanie i zakończenie Przeglądu.