Punk rockowa niedziela w MDK

Dodano: 09 kwietnia 2024 przez: MDK Opoczno   Wyświetleń: 237

Niedzielne popołudnie w Miejskim Domu Kultury w Opocznie stało pod znakiem dobrej muzyki. Na scenie MDK wystąpiła ikona polskiego punk rocka - zespół „Farben Lehre”, który właśnie przed opoczyńską publicznością promował swój najnowszy studyjny album „Na zdrowie”.

IV Festiwal Jazzowy już w kwietniu!

Dodano: 09 kwietnia 2024 przez: MDK Opoczno   Wyświetleń: 505

Wielkimi krokami zbliża się IV Festiwal Jazzowy „Barwy Muzyki Improwizowanej - Opoczno 2024”. Już 19 i 20 kwietnia nasze miasto będzie gościło elitę polskiego jazzu. Dwudniowe wydarzenie, które z roku na rok cieszy się coraz większym powodzeniem, po raz kolejny przyciągnie artystów znanych na całym świecie. Klimatyczne koncerty z pewnością trafią do serc opocznian i koneserów dobrej muzyki, którzy na Festiwal - wzorem lat poprzednich - przyjadą z niemal każdego zakątka Polski. Nic dziwnego! Sztandarowe wydarzenie Miejskiego Domu Kultury i Gminy Opoczno wyróżnia prestiż i charakter. To właśnie tu, na scenie MDK, gwiazdy jazzu, na opoczyńskim nieboskłonie, świecą najjaśniej!

Sposób na blondynkę - zapraszamy do MDK na spektakl jakiego jeszcze nie było!

Dodano: 09 kwietnia 2024 przez: MDK Opoczno   Wyświetleń: 243

Na początku maja Miejski Dom Kultury zakwitnie wspaniałymi wydarzeniami. Już 10 maja, o godz. 17.00, serdecznie zapraszamy na spektakl „Sposób na blondynkę”. W sztuce pełnej dobrego humoru i zaskakujących zwrotów wystąpi prawdziwa plejada gwiazd. Bilety w cenie 90 zł do nabycia w KASIE MDK i na biletyna.pl.

Wyprzedaż Sprzętu Muzycznego w Miejskim Domu Kultury w Opocznie!

Dodano: 08 kwietnia 2024 przez: MDK Opoczno   Wyświetleń: 196

Mamy dla was świetną wiadomość – Miejski Dom Kultury w Opocznie organizuje wielką wyprzedaż sprzętu muzycznego! To niepowtarzalna okazja, aby zdobyć wysokiej jakości instrumenty, nagłośnienie i akcesoria muzyczne w atrakcyjnych cenach.

Poznajcie listę finalistów, którzy zawalczą w tegorocznej edycji ZŁOTEGO MIKROFONU

Dodano: 01 kwietnia 2024 przez: MDK Opoczno   Wyświetleń: 183

Przedstawiamy listę finalistów zakwalifikowanych do tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej ZŁOTY MIKROFON - Opoczno 2024.

Farben Lehre - Polski Punk Rock w MDK Opoczno!

Dodano: 26 marca 2024 przez: MDK Opoczno   Wyświetleń: 877

Przeżyj niezapomnianą muzyczną podróż z ikoną polskiego punk rocka - Farben Lehre. Już 7 kwietnia 2024 roku, niedziela, w MDK-Opoczno odbędzie się koncert z trasy "Na Zdrowie Tour 2024".

Wielkanocne życzenia świąteczne

Dodano: 26 marca 2024 przez: MDK Opoczno   Wyświetleń: 175

Prosimy przyjąć najserdeczniejsze życzenia świąteczne. Niech nadchodząca Wielkanoc będzie dla Państwa czasem radości, nadziei i wzajemnej życzliwości.

Razem, czy osobno?

Dodano: 25 marca 2024 przez: MDK Opoczno   Wyświetleń: 103

To była prawdziwa gratka dla miłośników śmiechu, muzyki i teatralnej rozrywki. W Miejskim Domu Kultury wystawiony został spektakl pt. „Razem czy osobno?” w wykonaniu znanych i lubianych aktorek warszawskiego Teatru Capitol: Anny Czartoryskiej - Niemczyckiej, Adrianny Kućmierz i Kai Paschalskiej, które poprowadziły publiczność przez labirynt skomplikowanych damsko-męskich relacji.

BABA WIELKANOCNA w TVP3 ŁÓDŹ - zapraszamy na emisje

Dodano: 22 marca 2024 przez: MDK Opoczno   Wyświetleń: 91

Razem z Gminą Opoczno serdecznie zapraszamy do TVP3 Łódź na relację z tegorocznej BABY WIELKANOCNEJ. Harmonogram emisji prezentujemy poniżej: PREMIERA: 23.03 - 19:15 POWTÓRKI: 24.03 -

Opoczyńskie tradycje kultywowane wokół wielkanocnych stołów

Dodano: 21 marca 2024 przez: MDK Opoczno   Wyświetleń: 154

W Miejskim Domu Kultury odbył się XVI Opoczyński Przegląd Stołów Wielkanocnych „Baba Wielkanocna”. To sztandarowe wydarzenie, będące okazją do promocji lokalnych zwyczajów, tradycji i smaków, które na stałe wpisało się w kalendarz Gminy Opoczno i MDK otworzyła Agata Andrzejewska, koordynatorka przedsięwzięcia.

Wieczór pełen muzycznych wrażeń w MDK

Dodano: 20 marca 2024 przez: MDK Opoczno   Wyświetleń: 156

To było wspaniałe muzyczne wydarzenie. W Miejskim Domu Kultury odbył się wyjątkowy koncert pn. „Rewia Światowych Przebojów”. Na widowisko, połączone z elementami tańca, zaprosili: burmistrz Opoczna Dariusz Kosno oraz zastępcy: Tomasz Łuczkowski  i Andrzej Kacprzak. W wydarzeniu uczestniczyła również Katarzyna Nowakowska, wiceminister rodziny, pracy i polityki społecznej.