Kolejność przesłuchań - Staropolskie Kolędowanie
Kategoria: Aktualności Dodano: 13 grudnia 2016 Wyświetleń: 1752 Autor: Administrator
KOLEJNOŚĆ PRZESŁUCHAŃ
XV Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd i Pastorałek Staropolskie Kolędowanie Radom 2016
eliminacje rejonowe Opoczno 2016
14 XII 2016 r., godz.10.00
Kategoria do lat 13
Kategoria zespół
- Dziecięcy Zespół „Koniczynki” ze Szkoły Podstawowej w Sokołowie – skrzypce, akordeon, bębenek – 10 osób
- Zespół z Niepublicznego Przedszkola „Akademia Malucha” w Opocznie – 15 osób – półplayback
- Zespół „Bajkowe Dzieciaki” - Przedszkole Artystyczne „Świat Bajek” w Gorzkowicach – 12 osób - półplayback plus instrumenty perkusyjne
- Dziecięcy Zespół Pieśni i Tańca „Kuniczanka” - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Wandy i Henryka Ossowskich w Kunicach – 16 osób – akordeon, półplayback
- Zespół „Śnieżne Nutki” z Akademii Przedszkolaka – 21 osób – fortepian
- Zespół „Kołowrotki” z Przedszkola nr 4 w Opocznie – 5 osób – półplayback
- Zespół „Pastuszki” z Niepublicznego Przedszkola „Tygrysek” w Opocznie – keyboard
Kategoria schola / chór
- Schola Przedszkola nr 8 w Opocznie – 10 osób – fortepian
- Chór szkolny z Publicznej Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Kamieniu – półplayback i a cappella
Kategoria soliści / duety
- Jakub Bińkiewicz ze Szkoły Podstawowej nr 4 im. K. Makuszyńskiego w Rawie Mazowieckiej – półplayback
- duet Lena Marczuk i Julia Ostrowska – z Niepublicznego Przedszkola „Tygrysek” w Opocznie – półplayback, keyboard
- Jadzia Kołodziej ze Szkoły „Melodia” w Kielcachfilia w Końskich
- Weronika Wiktorowicz – MDK Opoczno – półplayback
- Agata Siedlecka – MDK Opoczno – półplayback
- duet Hanna Niewadzi i Aleksandra Niewadzi – MDK Opoczno -półplayback
- Dawid Wilk – Zespół Szkół Samorządowych w Żarnowie – akordeon
- Marysia Kurzydlak -Przedszkole Artystyczne „Świat Bajek”w Gorzkowicach – półplayback
- Karolina Brola ze Szkoły Podstawowej w Dzielnej – półplayback
- duet Julia Tworek i Laura Dembińska – Przedszkole nr 6 z grupą żłobkową w Opocznie – półplayback
- duet Katarzyna Klata i Wiktoria Stańczyk - Zespół Szkół Samorządowych nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Opocznie -półplayback
- Maria Szwaczyk - Zespół Szkół Samorządowych nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Opocznie – półplayback
- Amelia Wierzbicka – Prywatne Przedszkole Kubusia Puchatka w Opocznie – półplayback
- Agnieszka Honczaruk – Szkoła Podstawowa w Petrykozach – pół-playback
- Izabela Czeczenikow –Szkoła Podstawowa w Petrykozach – półplayback
- Weronika Honczaruk – Szkoła Podstawowa w Petrykozach – półplayback
- Julia Pęczek – Publiczne Gimnazjum im. Kazimierza Wielkiego w Szadkowicach, półplayback
- Faustyna Musiał - Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Kamieniu – półplayback
- Magdalena Nowak - Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Kamieniu – fortepian
- Katarzyna Kowalczyk – Zespół Szkół Samorządowych nr 3 w Opocznie –
- Milena Sałaj – Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Mroczkowie Gościnnym – półplayback
- Agata Raczyńska - Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Mroczkowie Gościnnym – półplayback
Kategoria powyżej 13 lat
Kategoria zespół
- Szkolny Zespół Ludowy PODCHLEBNICKI z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Starej Wojskiej – 16 osób – kapela w składzie: skrzypce I, skrzypce II, akordeon, bębenek
- Łowicki Dziecięco-Młodzieżowy Zespół Ludowy KODERKI –ok. 20 osób -Łowicki Ośrodek Kultury – klarnet, akordeon, kontrabas, skrzypce
- Zespół wokalny z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1w Opocznie – 7 osób - akordeon
Kategoria schola / chór
- Chór Juvenis Cantat z Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1w Olsztynie – 22 osoby - a cappella
- Chór działający przy Studio 107 – Band z I Liceum Ogólnokształcącego im. S. Żeromskiego w Opocznie – 17 osób - bas, akordeon
Kategoria solista / duet
- Duet wokalno-instrumentalny Katarzyna Zielińska, Ireneusz Reszelewski - fortepian
- Małgorzata Zgrzywa – Wokalne Warsztaty Piotra Majewskiegoze Skawiny – półplayback
- Katarzyna Koza - Wokalne Warsztaty Piotra Majewskiego ze Skawiny – półplayback
- Julia Chrustowicz z Gimnazjum im. T. Sygietyńskiego w Bukowcu Opoczyńskim –
- Izabela Rogulska z Gimnazjum im. T. Sygietyńskiego w Bukowcu Opoczyńskim – półplayback
- Urszula Górska – Zespół Szkół Samorządowych nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Opocznie – półplayback
- Honorata Jurek - Publiczne Gimnazjum im. Kazimierza Wielkiego w Szadkowicach -półplayback
- duet Anna Kołodziejczyk i Damian Piwowarczyk – Prywatne Liceum Ogólnokształcące w Opocznie - półplayback
- duet Maria Kołodziejczyk i Szymon Gwadera - Prywatne Liceum Ogólnokształcące w Opocznie -keyboard
- Maja Sokołowska – Zespół Szkół Samorządowych nr 3 w Opocznie - półplayback