A A A    

Koncert z owacjami na stojąco!

Kategoria: Aktualności   Dodano: 31 stycznia 2022    Wyświetleń: 195   Autor: Katarzyna Kuleta

Owacjami na stojąco zakończył się niedzielny koncert Orkiestry Miejskiej, który odbył się w Parafii pw. św. Jana Chrzciciela w Białaczowie. Orkiestra, pod batutą kapelmistrza Bartłomieja Gawrona, zagrała najpiękniejsze kolędy i pastorałki, które w murach kościoła zabrzmiały niezwykle wyjątkowo. Orkiestra zadbała również o oprawę Mszy Św.

Słowa podziękowania w stronę muzyków wyraził ks. kan. Henryk Wójcik, tamtejszy proboszcz, który podkreślił, że muzyka instrumentów dętych nadała szczególnego charakteru nabożeństwu.

Na koncert oprócz białaczowskiej Parafii zaprosili również: Wójt Gminy Białaczów Barbara Goworek i Miejski Dom Kultury.

Kapelmistrz

Orkiestra

Trębacz

Para z Orkiestry

Kalendarium

Najnowsze artykuły

Dookoła pasiaka, czyli intensywny weekend „Tramblanki”!

Dodano: 24 czerwca 2026     Autor: MDK OPOCZNO

Z Opoczna do „Mazowsza”

Dodano: 24 czerwca 2026     Autor: MDK OPOCZNO

W te wakacje nie ma nudy! Zapraszamy do MDK!

Dodano: 23 czerwca 2026     Autor: MDK OPOCZNO

Najczęściej czytane

OPOCZYŃSKIE KOLĘDOWANIE 2026 - zapraszamy

   Wyświetleń: 1434    Autor: MDK OPOCZNO

Ferie zimowe z Miejskim Domem Kultury w Opocznie 2026

   Wyświetleń: 1143    Autor: MDK Opoczno

Ogólnopolski Konkurs Piosenki ZŁOTY MIKROFON 2026 już w marcu

   Wyświetleń: 1120    Autor: MDK OPOCZNO