A A A    

Kup bilet

Aktualności

Kartki z podróży po Ukrainie - zapraszamy na wernisaż

Kartki z podróży po Ukrainie - zapraszamy na wernisaż

Dodano: 22 czerwca 2022 przez: Katarzyna Kuleta   Wyświetleń: 45

Miejski Dom Kultury w Opocznie zaprasza na wystawę fotografii Witolda Stawskiego „Kartki z podróży po Ukrainie. Fotografie z lat 2003-2013”. Wernisaż wystawy odbędzie się 1 lipca (piątek) o godz. 17.30 w MDK. Wstęp na to wydarzenie jest bezpłatny. Samą wystawę będzie można oglądać w opoczyńskiej instytucji kultury od 1 do 28 lipca.

Koncertowy piątek!

Koncertowy piątek!

Dodano: 22 czerwca 2022 przez: MDK Opoczno   Wyświetleń: 14

Już w najbliższy piątek, 24 czerwca, o godz. 17.00 zapraszamy do Miejskiego Domu Kultury na kameralny koncert podsumowujący zajęcia gitarowe i fortepianowe prowadzone przez instruktorów MDK: Leonarda Niedzielskiego i Marcina Mieszczankowskiego. Podczas wydarzenia nasi uczniowie zaprezentują to czego nauczyli się w czasie ostatnich miesięcy. Zapraszamy nie tylko rodziców, ale również wszystkich tych, którzy chcą spędzić z nami miłe popołudnie. Wstęp wolny!

Startujemy z Janem Matejką i zapraszamy na pierwsze warsztaty!

Startujemy z Janem Matejką i zapraszamy na pierwsze warsztaty!

Dodano: 21 czerwca 2022 przez: Katarzyna Kuleta   Wyświetleń: 107

Miejski Dom Kultury zaprasza dzieci i młodzież w wieku od 8 do 18 lat na bezpłatne warsztaty plastyczne pn. „Matejko w pędzlu i na płótnie”, które poprowadzi Edyta Cieślik - Moczek, artystka, edukatorka sztuki i animatorka kultury oraz właścicielka skansenu Niebowo. Uczestnicy warsztatów poznają twórczość Jana Matejki, jego technikę malarską i spróbują odwzorować ją na swój własny, niekonwencjonalny sposób.

LATO CZEKA!

LATO CZEKA!

Dodano: 21 czerwca 2022 przez: Katarzyna Kuleta   Wyświetleń: 71

Miejski Dom Kultury i Studio Piosenki TON zapraszają na koncert „LATO CZEKA …, czyli w tropikalnej TONacji powitanie wakacji”. Największe wakacyjne przeboje i gorące hity w wykonaniu wokalistów Studia będzie można usłyszeć w MDK już w najbliższy wtorek, 28 czerwca, o godz. 18.00. Wstęp wolny! Czekamy na Was!

Wariacje opoczyńskie na temat Balladyny

Wariacje opoczyńskie na temat Balladyny

Dodano: 20 czerwca 2022 przez: Katarzyna Kuleta   Wyświetleń: 99

Miejski Dom Kultury w Opocznie zaprasza na otwartą próbę sztuki „Wariacje opoczyńskie na temat Balladyny” w wykonaniu Senioralnej Grupy Teatralnej, która odbędzie się w najbliższy wtorek, 21 czerwca, o godz. 19.00 w MDK.

Za nami wernisaż wystawy TO JA

Za nami wernisaż wystawy TO JA

Dodano: 13 czerwca 2022 przez: MDK Opoczno   Wyświetleń: 126

W niedzielę, 5 czerwca, w Miejskim Domu Kultury odbył się wernisaż wystawy twórczości plastycznej „To ja”. Artystów i wszystkich tych, którzy odpowiedzieli na propozycję MDK powitał prowadzący wydarzenie Piotr Kłodawski. Sylwetki twórców, których prace zostały zaprezentowane na wystawie przedstawiła Elżbieta Róg, instruktor plastyk MDK i koordynatorka przedsięwzięcia. Podkreśliła ona, że wielu z nich związanych jest między innymi z przemysłem i szkolnictwem, ale działają również na innych płaszczyznach zawodowych.

ANI MRU-MRU w MDK!

ANI MRU-MRU w MDK!

Dodano: 09 czerwca 2022 przez: MDK Opoczno   Wyświetleń: 180

Serdecznie zapraszamy na wydarzenie, podczas którego dobry humor to podstawa! Już 3 listopada (czwartek) o godz. 17.30 w Miejskim Domu Kultury wystąpi Kabaret Ani Mru-Mru. Zaprezentuje się on w nowym, niesztampowym programie „Cirque de volaille”. Ani Mru-Mru to kabaret dla każdego widza. Nie trzeba być na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami, żeby móc się dobrze bawić - po prostu ten kabaret nie zajmuje się polityką!

Zapraszamy na letnie wycieczki z MDK!

Zapraszamy na letnie wycieczki z MDK!

Dodano: 09 czerwca 2022 przez: MDK Opoczno   Wyświetleń: 709

Serdecznie zapraszamy dzieci na letnie wycieczki z Miejskim Domem Kultury. W te wakacje przygotowaliśmy dla Was bardzo atrakcyjne wyjazdy. Zobaczcie sami:

Nie uchodzi, nie uchodzi …

Nie uchodzi, nie uchodzi …

Dodano: 09 czerwca 2022 przez: MDK Opoczno   Wyświetleń: 115

W piątek, 3 czerwca, Grupa Teatralna SERMO z Miejskiego Domu Kultury w Opocznie pojechała do Teatru Powszechnego w Radomiu na spektakl teatralny „Nie uchodzi, nie uchodzi … czyli Damy i huzary”.

Szybki konkurs, czekamy na Wasze prace!

Szybki konkurs, czekamy na Wasze prace!

Dodano: 07 czerwca 2022 przez: MDK Opoczno   Wyświetleń: 152

Razem z opoczyńskim magistratem zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym o tematyce ekologicznej „CZYSTE POWIETRZE 2022”.

Moda na warsztat!

Moda na warsztat!

Dodano: 06 czerwca 2022 przez: Katarzyna Kuleta   Wyświetleń: 107

Stroje jak z żurnala powstały w Akademickim Centrum Designu w Łodzi. Ich autorami były dzieci, które uczestniczą w projekcie ekologiczno - artystycznym „Lokomotywą po wiedzę - Eco Fashion”.