A A A    

Poznajcie listę finalistów, którzy zawalczą w tegorocznej edycji ZŁOTEGO MIKROFONU

Kategoria: Aktualności   Dodano: 01 kwietnia 2024    Wyświetleń: 221   Autor: MDK Opoczno

Przedstawiamy listę finalistów zakwalifikowanych do tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej ZŁOTY MIKROFON - Opoczno 2024.

Kategoria I:

1. EMILIA OPOZDA - STASZÓW

2. ANITA BASIŃSKA - OPOCZNO

3. NELA KOWALCZYK - KĘDZIERZYN KOŹLE

4. HANA KNOPIK - LUBLIN

5. KORNELIA KOŁODZIEJCZYK - OPOCZNO

6. IGA PAWLUK - WŁODAWA

7. ZUZANNA FLIS - ZAMOŚĆ

8. ESTERA MIELCZAREK - ŁÓDŹ

9. ASIA JÓZEFIAK - OPOCZNO

10. ZOFIA JĘDRZEJEWSKA - TOMASZÓW MAZOWIECKI

11. ADRIAN MAZUR - KOŃSKIE

12. BRUNO SINICKI - ZIELONA GÓRA

13. ZOSIA MARZEC - KUTNO

14. GABRIELA PIWOWARCZYK - KIELCE

Kategoria II:

1. KLAUDIA DRAB - RADOM

2. ZUZANNA PYCZEK - MORAWICA

3. MARTYNA PASTERCZYK - PŁASZEW

4. WIKTORIA SYREK - GROMNIK

5. FRANEK KĘDZIORA - OPOCZNO

6. AMELIA STAWIARSKA - KOTORYDZ

7. LENA WIJATA - OPOCZNO

8. OLIWIA JOHNSON - WARSZAWA

9. LENA TYLUS - JANÓW LUBELSKI

10. JUSTYNA NITA - OPOCZNO

11. POLA BZDEK - OLKUSZ

12. MAJA MALEJ - OPOCZNO

13. AGATA KRZYSZTOŃ - JANÓW LUBELSKI

14. ALICJA JAŁOCHA - WŁOSZCZOWA

15. MAGDALENA LECHNIAK - ŻYRARDÓW

16. HANNA ADAMCZYK - KOLUSZKI

17. GABRIELA BABICKA - ŁÓDŹ

18. LILIANA KALETA - KIELCE

19. MALWINA ZIÓŁKOWSKA - BYDGOSZCZ

20. KORNELIA WOLAK - KIELCE

21.MAJA KOSMA - KOŃSKIE

22. KLAUDIA KICZOR - BILCZA

23. KAJETAN PYSZCZEK - PIERZCHNICA

24. DARIA ŻUCHOWSKA - KIELCE

25. KAMILA MAKOWSKA - WIERZBICA

26. OLIWIA MICHALSKA - DĄBRÓWKA ZABŁOTNIA

27. KORNELIA URBAŃSKA - RADOM

28. POLA KOWALCZYK - KĘDZIERZYN KOŹLE

Kategoria III:

1. PATRYCJA KULICKA - MSZCZONÓW

2. MARTYNA KWAŚNIK - WROCŁAW

3. LENA PAWLUK - WŁODAWA

4. LENA MAŁODZIŃSKA - PADEW NARODOWA

5. AMELIA BORKOWSKA - ZACZERNIE

6. EMILIA GŁODEK - GARWOLIN

7. ANTONINA BISIADECKA - DZIETRZKOWICE

8. MARCELINA OBARA - TARNOBRZEG

9. MILENA KLUCZYŃSKA - WROCŁAW

10. ZOFIA GÓRNIAK - KAMIENICA POLSKA

11. BLANKA KORNILUK - USTKA

12. JULIA KUŚ - WIERZBICA

13. PAULINA ŁADOSZ - WĘGRÓW

14. JADWIGA HUBKA - DRZEWICA

15. ZOFIA DUSZA - RADOM

Kategoria IV:

1. ZUZANNA MIROSZ - RADOM

2. ALEKSANDER PARZYCHOWSKI - WARSZAWA

3. ZOSIA PIOTROWSKA - OPOCZNO

4. AGATA SIEDLECKA - OPOCZNO

5. ALEKSANDRA KILIANEK- SZYDŁOWIEC

6. WIKTORIA PRZĘCZEK - OLSZTYN

7. KATARZYNA KRAWCZYK - OPOCZNO

8. KATARZYNA KOWALCZYK - OPOCZNO

9. ZOFIA BARAN - SUKÓW

10. IGA ZIELIŃSKA - TOMASZÓW MAZOWIECKI

11. JULIA KOZŁOWSKA - WARSZAWA

12. JOANNA ORŁOWICZ - CEDZYNA

13. JULIA WALASZCZYK - NOWA BRZEŹNICA

14. IZABELA CZECZENIKOW - OPOCZNO

15. OLIWIA PERC - ROŻNIATY

16. SANDRA DEMBIŃSKA - OPOCZNO

17. ALEKSANDRA DRAB - RADOM

18. WERONIKA KODRYCKA - TRZCIEL

19. ANTONI MARZEC - KUTNO

20. ADAM SIKORSKI - WIERZCHOWISKO

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

* Opublikowane listy w poszczególnych kategoriach - nie oznaczają kolejności występujących.

Złoty Mikrofon

Kalendarium

Najnowsze artykuły

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji naszego konkursu

Dodano: 22 kwietnia 2024     Autor: MDK Opoczno

Punk rockowa niedziela w MDK

Dodano: 09 kwietnia 2024     Autor: MDK Opoczno

Najczęściej czytane

Na Dzień Kobiet UNIVERSE

   Wyświetleń: 1422    Autor: MDK Opoczno

Zapraszamy na ferie zimowe z Miejskim Domem Kultury

   Wyświetleń: 1336    Autor: MDK Opoczno

KLIMAKTERIUM i już

   Wyświetleń: 1238    Autor: MDK Opoczno