A A A    

Tworzymy najpiękniejsze kartki!

Kategoria: Aktualności   Dodano: 26 kwietnia 2022    Wyświetleń: 150   Autor: Katarzyna Kuleta

Regionalne Centrum Kultury w Drzewicy ogłosiło wyniki konkursu plastycznego „NAJPIĘKNIEJSZA KARTA WIELKANOCNA”. W tegorocznej edycji wzięło udział 127 uczestników - łącznie na konkurs wpłynęło 135 prac.

W gronie laureatów znaleźli się podopieczni warsztatów plastycznych prowadzonych w Miejskim Domu Kultury pod kierunkiem Lidii Stanek, starszej instruktor plastyk.

W kategorii wiekowej 14-17 lat nie mieliśmy sobie równych! Dwa pierwsze miejsca na konkursowym podium należały do Mai Wołąkiewicz (I miejsce) i Anny Wojtaszczyk (II miejsce) reprezentujących MDK w Opocznie. W kategorii 7-9 lat wyróżnienie zdobyła Magdalena Kołodziejczyk - również z Miejskiego Domu Kultury.

Serdecznie gratulujemy!

Kalendarium

Najnowsze artykuły

W te wakacje nie ma nudy! Zapraszamy do MDK!

Dodano: 23 czerwca 2026     Autor: MDK OPOCZNO

Międzypokoleniowe spotkanie ze sztuką i muzyką

Dodano: 15 czerwca 2026     Autor: MDK OPOCZNO

Malujemy śpiewająco - zapraszamy na plener malarski przy MDK

Dodano: 10 czerwca 2026     Autor: MDK OPOCZNO

Najczęściej czytane

OPOCZYŃSKIE KOLĘDOWANIE 2026 - zapraszamy

   Wyświetleń: 1434    Autor: MDK OPOCZNO

Ferie zimowe z Miejskim Domem Kultury w Opocznie 2026

   Wyświetleń: 1143    Autor: MDK Opoczno

Ogólnopolski Konkurs Piosenki ZŁOTY MIKROFON 2026 już w marcu

   Wyświetleń: 1120    Autor: MDK OPOCZNO