Złote Pióro 2018 - kolejność przesłuchań
Kategoria: Aktualności Dodano: 22 maja 2018 Wyświetleń: 1766 Autor: Administrator
Kolejność przesłuchań XI Konkursu Recytatorskiego „Bajkowe Spotkania o Złote Pióro Znanych i Lubianych Pisarzy”
24 maja 2018 roku
MDK Opoczno
godz. 10.00, sala widowiskowa
Kat. przedszkole + kl. „O”
- Katarzyna Popecka - SP w Ogonowicach - „Piłka” Dorota Gellner
- Franciszek Telus - SP w Ogonowicach - „Parasol” Maria Konopnicka
- Oskar Bolek – SP nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Opocznie - „Kwoka” Jan Brzechwa
- Julia Tworek - SP nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Opocznie - „Gucio” - Jan Kazimierz Siwek
- Maja Mikołowska - SP nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Opocznie - „Tęczowy duszek” Maria Konopnicka
- Nikola Bielecka - SP nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Opocznie - „Placek” - Wanda Chotomska
- Lena Januszewska – ZS Prywatnych w Opocznie - „Tęczowe skrzydełka” Urszula Kowalska
- Aleksandra Poddębniak - ZS Prywatnych w Opocznie - „Śpioch” Marek Wnukowski
- Wiktoria Zdziarska - ZS Prywatnych w Opocznie - „Kochamy bajki” Magdalena Podobińska
- Pola Skopek - SP im. S. Żeromskiego w Domasznie - „Pchła Szachrajka” J. Brzechwa
- Lena Włodarczyk - SP im. S. Żeromskiego w Domasznie - „Chory kotek” Stanisław Jachowicz
- Nadia Baran – Niepubliczne Przedszkole Akademia Malucha w Opocznie - „Globus” J. Brzechwa
- Zofia Wijata - SP nr 3 im. H. Sienkiewicza w Opocznie - „W oceanie” Rafał Wejner
- Katarzyna Kwaśniak - SP nr 3 im. H. Sienkiewicza w Opocznie - „Entliczek-pentliczek” J. Brzechwa
- Kinga Nowak - SP nr 3 im. H. Sienkiewicza w Opocznie - „Gucio” Jan Kazimierz Siwek
- Nikolina Jabłońska - SP nr 3 im. H. Sienkiewicza w Opocznie - „Braciszek” Marek Dąbrowski
- Amelia Wołczyńska - SP nr 3 im. H. Sienkiewicza w Opocznie - „Mały Polak” Marek Dąbrowski
- Aleksandra Malczyk – Przedszkole nr 4 w Opocznie - „Kłamczucha” Jan Brzechwa
- Agata Walasik - Przedszkole nr 4 w Opocznie - „Spóźniony słowik” - Julian Tuwim
- Paweł Krawczyk - Przedszkole nr 4 w Opocznie - „Stefek Burczymucha” Maria Konopnicka
- Łucja Pręcikowska - Przedszkole nr 4 w Opocznie - „Wiosenne porządki” Jan Brzechwa
- Igor Rożej – Przedszkole nr 6 w Opocznie „Ślimak” Jan Brzechwa
- Hubert Wosek - Przedszkole nr 6 w Opocznie - „Poplątaną wiejską dróżką” Agnieszka Frączek
- Nadia Białecka - Przedszkole nr 6 w Opocznie - „Żaba” Jan Brzechwa
- Maja Białas - SP w Modrzewiu - „Kwoka” J. Brzechwa
Kat. Klasy I – III
- Dawid Błażejewicz – SP w Woli Załężnej - „Dziwny typ” Agnieszka Frączek
- Matylda Ksyta - SP w Woli Załężnej- „Hura, hura! Duchów fura” Agnieszka Frączek
- Gabriela Róg – SP w Ogonowicach - „Krasnoludki” - M. Konopnicka
- Marta Kowalczyk - SP w Ogonowicach - „Sowa” J. Brzechwa
- Kinga Drabik - SP w Ogonowicach - „Tydzień” J. Brzechwa
- Natalia Wereszka - SP w Ogonowicach - „R” - Ludwik Jerzy Kern
- Karol Wiktorowicz - SP w Ogonowicach - „Tak i siak” Małgorzata Strzałkowska
- Natalia Kazuła – SP im. Oddziału Partyzanckiego AK „Błysk” w Paradyżu - „Pan Maluśkiewicz i wieloryb” J. Tuwim
- Zuzanna Pietrzyk – Publiczna SP im. ks. J. Twardowskiego w Kamieniu - „Kłamczucha” J. Brzechwa
- Mateusz Jończyk - Publiczna SP im. ks. J. Twardowskiego w Kamieniu - „Okulary” J. Tuwim
- Faustyna Dróżdż - Publiczna SP im. ks. J. Twardowskiego w Kamieniu - „Abecadło” - J. Tuwim
- Ilona Panfil - Publiczna SP im. ks. J. Twardowskiego w Kamieniu - „Kwoka” J. Brzechwa
- Agata Rzepka - SP im. Oddziału Partyzanckiego AK „Doliniacy”w Libiszowie - „Lokomotywa” J. Tuwim
- Zuzanna Śliwka - SP im. Oddziału Partyzanckiego AK „Doliniacy”w Libiszowie - „Paweł i Gaweł” A. Fredro
- Kamila Kmita - SP im. Oddziału Partyzanckiego AK „Doliniacy”w Libiszowie - „Ptasie radio” J. Tuwim
- Aleksandra Wojtarek - ZS Prywatnych w Opocznie - „Ptasie radio” J. Tuwim
- Julia Kuleta – Publiczna SP z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego w Opocznie - „O Rupakach” Danuta Wawiłow
- Julia Bednarczyk – SP w Kraśnicy - „Kaczka dziwaczka” J. Brzechwa
- Patrycja Panfil – SP w Kraśnicy - „Samochwała” J. Brzechwa
- Artur Wiśniewski – SP im. S. Żeromskiego w Domasznie - „Okulary” J. Tuwim
- Alina Stolarczyk - SP im. S. Żeromskiego w Domasznie - „Zły humorek” Dorota Gellner
- Szymon Grzegorczyk – SP w Modrzewiu - „Niezły leń” Małgorzata Strzałkowska
- Julia Musiał - SP w Modrzewiu - „Entliczek-pentliczek” J. Brzechwa
- Oliwia Stańczyk - SP w Modrzewiu - „Świnek pięć” Jan Grzegorczyk
- Maria Jabłońska - Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. J. Twardowskiego w Kamieniu - „O rupakach” Danuta Wawiłow
- Aminata Dróżdż - Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. J. Twardowskiego w Kamieniu - „O Grzesiu kłamczuchu i jego cioci” J. Tuwim
- Lena Pietrzyk - Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. J. Twardowskiego w Kamieniu - „Żaba” J. Brzechwa
- Urszula Pietrzyk - Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. J. Twardowskiego w Kamieniu - „Spóźniony słowik” J. Tuwim
- Julita Sosnowska - Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. J. Twardowskiego w Kamieniu - „Leń” J. Brzechwa
- Natalia Nockowska - Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. J. Twardowskiego w Kamieniu - „Samochwała” J. Brzechwa
- Maja Gradek - Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. J. Twardowskiego w Kamieniu - „Ziółko” Maria Terlikowska
- Julia Pietrzyk - Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. J. Twardowskiego w Kamieniu - „Na straganie” J. Brzechwa
- Faustyna Musiał - Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. J. Twardowskiego w Kamieniu - „Tydzień” J. Brzechwa
- Julia Lenarcik - Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. J. Twardowskiego w Kamieniu - „Samochwała” J. Brzechwa
- Piotr Franas - Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. J. Twardowskiego w Kamieniu - „Małpa w kąpieli” A. Fredro
- Julia Pastuszka - SP nr 3 im. H. Sienkiewicza w Opocznie - „Żuraw i czapla” Jan Brzechwa
- Agata Kopera - SP nr 3 im. H. Sienkiewicza w Opocznie - „Spóźniony słowik”, Julian Tuwim
- Kamila Sałaj - SP nr 3 im. H. Sienkiewicza w Opocznie - „Ślimak” Agnieszka Frączek
- Nikola Pawłowska - SP nr 3 im. H. Sienkiewicza w Opocznie - „Wędrówka” Danuta Wawiłow
- Amelia Małysza - SP nr 3 im. H. Sienkiewicza w Opocznie - „Ciekawość” Natalia Usenko
- Hanna Sobczyk - SP nr 3 im. H. Sienkiewicza w Opocznie - „Mój maj” Natalia Usenko
- Ewa Woźniak - SP nr 3 im. H. Sienkiewicza w Opocznie - „Mądra sowa z Chotomowa” - Hanna Niewiadomska
- Mikołaj Marszałek - SP nr 3 im. H. Sienkiewicza w Opocznie - „Stefek Burczymucha” M. Konopnicka
- Lena Maroszek - SP nr 3 im. H. Sienkiewicza w Opocznie - „Berek” Wanda Chotomska
- Zuzanna Stańczyk - SP nr 3 im. H. Sienkiewicza w Opocznie - „Chory kotek” S. Jachowicz
- Wojciech Marczewski – SP nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Opocznie - „Paweł i Gaweł” - A. Fredro
- Julia Kaśkiewicz – MDK Opoczno - „O Panu Tralalińskim” J. Tuwim
- Hanna Mirek – MDK Opoczno - „Kurcze blade” W. Chotomska
godz. 10.00, sala kameralna
Kat. klasy IV – VII
- Natalia Krzysztofik – SP nr 3 w Opocznie - „Kózka z gór” Grażyna Zawadzka
- Olga Janus - SP w Ogonowicach - „Foka” J. Brzechwa
- Wiktoria Kołodziejska - SP w Ogonowicach - „Dzieci stawiają pomnik” Wanda Chotomska
- Faustyna Telus - SP w Ogonowicach - „Hipopotam lubi błoto” Wanda Chotomska
- Milena Maria Kmita - SP im. Oddziału Partyzanckiego AK „Doliniacy” w Libiszowie - „Żona Wacia” K. I. Gałczyński
- Oliwia Pawlik – MDK Opoczno - „Psia niedziela” - L. J. Kern
- Nikola Wietrzyńska – MDK Opoczno - „Dwa wiatry” J. Tuwim
- Agata Gapys - SP im. S. Żeromskiego w Domasznie - „Skąd pan bierze pomysły do swych książek” Paweł Beręsewicz
- Zuzanna Włodarczyk - SP im. S. Żeromskiego w Domasznie - „Recepta” - Andrzej Waligórski
- Nikola Orłowska – SP w Januszewicach - „Włos” J. Brzechwa
- Wiktoria Orłowska - SP w Januszewicach - „Nienawiść” W. Szymborska
- Martyna Warczyk - SP w Januszewicach - „Sójka” J. Brzechwa
- Kamila Łukasik” - SP w Januszewicach - „W aeroplanie” J. Tuwim
- Maria Wieruszewska – SP w Modrzewiu - „Z pamiętnika Zofii Bobrówny” J. Słowacki
- Aneta Gmaj – Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. J. Twardowskiego w Kamieniu - „Hania” W. Szymborska
- Magdalena Nowak - Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. J. Twardowskiego w Kamieniu - „Podróż” Dorota Gellner
- Agata Stańczyk - Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. J. Twardowskiego w Kamieniu - „Zegarek” J. Brzechwa
- Maja Pietrzyk - Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. J. Twardowskiego w Kamieniu - „Urodziny” Dorota Gellner
- Jowita Wiewióra - Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. J. Twardowskiego w Kamieniu - „Zły humorek” Dorota Gellner
- Patrycja Kata - Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. J. Twardowskiego w Kamieniu - „Daktyle” Danuta Wawiłow
- Max Kluska – Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego w Opocznie - „Sen psa” K. I. Gałczyński
- Victoria Pec - Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego w Opocznie - „W sieci” Jacek Cudny
- Katarzyna Kądziela - Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego w Opocznie „Dzień dobry, królu Zygmuncie” Wanda Chotomska
- Joanna Zalega - SP nr 3 im. H. Sienkiewicza w Opocznie - „Macoszka” Barbara Wiza
- Sandra Skorupa - SP nr 3 im. H. Sienkiewicza w Opocznie - „Żuk” J. Brzechwa
- Natalia Kopeć - SP nr 3 im. H. Sienkiewicza w Opocznie - „Ptasie plotki” J. Brzechwa
- Aleksandra Frasuńska - SP nr 3 im. H. Sienkiewicza w Opocznie - „Sum”J. Brzechwa
- Alina Nowak – Publiczna SP im. ks. J. Twardowskiego w Kamieniu - „Atrament i kreda” J. Brzechwa
- Adrianna Poddębniak – Prywatna Szkoła Podstawowa w Opocznie - „Śpioch” Zdzisław Szczepaniak
- Natalia Paszkowska - SP nr 1 w Opocznie - "Niepewność" A. Mickiewicz
- Julia Kućmin - SP nr 1 w Opocznie - "Oskar i pani Róża" (fragm.) E. E. Schmitt
- Liwia Piotrowska - SP nr 1 w Opocznie - "Listy miłosne" Julian Tuwim
Kat. Szkoły gimnazjalne
- Maria Wieruszewska – SP nr 3 w Opocznie - „Z nim będziesz szczęśliwsza” E. Stachura
- Wiktoria Klimek – SP nr 3 w Opocznie - „Rozmowa z kamieniem” W. Szymborska
- Agata Ciach – MDK Opoczno – collage tekstów: „Znów wędrujemy” - K. K. Baczyński, „Bez ciebie” M. Pawlikowska – Jasnorzewska
- Olga Baran - MDK Opoczno - „I mówię: odejdź” M. Konopnicka
- Zuzanna Pacan - MDK Opoczno - „W sprawie monologów” - fr. K. I. Gałczyński
- Jagoda Kmita – Zespół Szkół Samorządowych nr 1 w Opocznie - „Śmiech” W. Szymborska
- Patrycja Błażejewicz – SP nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Opocznie - „Smutno mi Boże” J. Słowacki
- Kinga Łukasik – SP nr 3 im. H. Sienkiewicza w Opocznie - „Deszcze” K. K. Baczyński
- Joanna Tokarska - SP nr 3 im. H. Sienkiewicza w Opocznie - „Jeszcze” W. Szymborska
- Izabela Kata – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Szadkowicach - „Gawęda o miłości do ziemi ojczystej” W. Szymborska
- Łucja Mączyńska – MDK Opoczno - „Kot w pustym mieszkaniu” W. Szymborska
- Aleksandra Tomczyk – MDK Opoczno - „Odłamałam gałąź miłości” Halina Poświatowska
- Anna Bajerowska – Prywatne Gimnazjum w Opocznie - „Nienawiść” W. Szymborska
Kat. Szkoły ponadgimnazjalne
- Paulina Przydatek – MDK Opoczno - „Kobieta pryncypialna” Hanna Bakuła
- Oliwia Nieć – MDK Opoczno - „Opowiadanie o starych kobietach” T. Różewicz
- Justyna Wiktorowicz – MDK Opoczno - „Biała bluzka” A. Osiecka
- Natalia Kowalczyk - MDK Opoczno - „Zazdrość” Jan Lechoń
- Katarzyna Kawałek - MDK Opoczno - „Fakt” S. Mrożek
- Emilia Wojtarek - MDK Opoczno - „Czechow, który żył wewnątrz mnie” Andrij Lubko
- Magdalena Morawska – MDK Opoczno - „Życie na poczekaniu” W. Szymborska
Kat. Dorośli
- Agnieszka Pasterczyk – Środowiskowy Dom Samopomocy w Opocznie - „Niepełni” Elmin Crudo
- Bernard Szpoton - Środowiskowy Dom Samopomocy w Opocznie - „Reduta Ordona” - fr. A. Mickiewicz
- Danuta Dacz - Środowiskowy Dom Samopomocy w Opocznie - „Wspomnienie matki” autor nieznany
- Tomasz Tkaczyk - Środowiskowy Dom Samopomocy w Opocznie - „Zielono mi” Tomasz Tkaczyk